Kołysanka na cztery – Iwona Chmielewska

Redakcja

6 stycznia, 2024
Kołysanka na cztery – Iwona Chmielewska to idealna propozycja do przeczytania jej w wolnym czasie. Atutem jest to, że autorka tworzy naprawdę piękne historie, zmuszające do refleksji. 

Iwona Chmielewska – Kołysanka na cztery: książka do oglądania, liczenia i zasypiania

Warto już teraz wspomnieć o tym, że Kołysanka na cztery – Iwona Chmielewska to pozycja wyjątkowa pod tym względem, iż została zarówno napisana, jak i zilustrowana przez autorkę. Iwona Chmielewska w tym wydaniu skupiła się na dotarciu do tych odbiorców, którzy przed snem lubią posłuchać jeszcze kołysanki lub też poczytać krótkie bajki. Z tego powodu w tym niesamowitym wydaniu można przenieść się do świata oglądania, liczenia oraz zasypiania. Autorka już od samego początku czaruje słowem i tak pozostaje do ostatniej strony. Jest to wydanie, w którym można liczyć, oglądać, a w efekcie końcowym zasnąć.
skrytkamagdaleny recenzje okladka ksiazki kolysanka na cztery

Iwona Chmielewska – Kołysanka na cztery: książka dla dzieci

Twórczość Iwony Chmielewskiej nie jest specjalnie rozpropagowana na polskim rynku. Warto jednak w każdym momencie sięgać po jej wydania, gdyż są naprawdę cudowne. Oszczędne w słowach, ale zmuszające do refleksji. W tym tomie nie tylko dziecko będzie przygotowywało się do snu, ale także zabawki, zwierzęta, przedmioty. Dzięki temu, że otaczający malucha świat również będzie wybierał się na nocny odpoczynek jemu samemu łatwiej będzie zrozumieć to, że nadeszła pora udania się na wieczorne spanie. 

Polecane: