Kicia Kocia i Nunuś. W kuchni – książka dla dzieci

Redakcja

7 stycznia, 2024
Kicia Kocia i Nunuś. W kuchni – książka dla dzieci to świetna propozycja dla maluchów. Bohaterami są dwa koty, rodzeństwo, które zawsze może na sobie polegać. W tych bajkach to starsza siostra przejmuje pieczę nad młodszym Nunusiem i jest dla niego podporą.

Kicia Kocia i Nunuś. W kuchni – recenzja książki dla dzieci

Kicia Kocia i Nunuś. W kuchni – książka dla dzieci to publikacja, dzięki której odbiorca dowie się w jaki sposób można przygotować podwieczorek. To własnie tej tematyce została poświęcona ta część serii o głównych bohaterach. Koty razem będą przygotowywały jedzenie. Główną dowodzącą stanie się Kicia Kocia, ale jej młodszy braciszek Nunuś z wielkim zapałem będzie jej w tym pomagał. Książeczka Kicia Kocia i Nunuś. W kuchni – książka dla dzieci to idealna okazja do tego by dziecko mogło zapoznać się z podstawowymi kuchennymi sprawami. Z pomocą dorosłych w domu maluch będzie mógł przygotować jakąś przekąskę.
skrytkamagdaleny recenzje okładka książki kicia kocia

Kicia Kocia i Nunuś. W kuchni – czy warto czytać ją swojemu dziecku?

Książeczki z serii z Kicią Kocią i Nunusiem przeznaczone są już dla najmłodszego odbiorcy. Ich główną bohaterką jest Kicia Kocia, która we wszystkim służy pomocą swojemu młodszemu bratu – Nunusiowi. Tym razem odbiorca wraz z kotami może przenieść się do kuchni. Na polskim rynku dostępne są też również inne wydania, w których to rodzeństwo odgrywa główną rolę.

Polecane: