Nazywam się Magda 🙂

tytułowe

Jestem miłośniczką celebrowania życia w każdym jego aspekcie. Zapaloną czytelniczką, pochłaniam książki jak odkurzacz. Najchętniej opasłe powieści historyczne, obyczajowe sagi albo dobre fantasy. Jestem szaloną podróżniczką, moim celem na najbliższy czas jest objechanie Polski wzdłuż i wszerz. W wolnym czasie zajmuję się celebracją najprostszych przyjemności i podsycaniem mojego hedonizmu. Możecie mnie też spotkać w kinie, teatrze, w kuchni lub w dobrej restauracji. Ostatnią złotówkę wydałabym w księgarni, albo na dobre jedzenie. Albo na bilet w dalekie kraje.

Dlaczego piszę bloga? Bo mogę. Bo chcę. Bo lubię.

Dlaczego taka nazwa? Bo w Skrytce można znaleźć wiele tajemnic oraz zaskakujących i niespodziewanych rzeczy. Czasem trochę zakurzonych, ale innych niż na sklepowych półkach w supermarketach.

Blog przeszedł różne fazy: od lifestyle’u przez parenting (nigdy więcej!), aż w październiku 2015 roku zrozumiałam, że to o czym naprawdę chcę, lubię i potrafię pisać jest kultura. I to przede wszystkim o kulturze Wam opowiadam.

Pisząc o Skrytce na kulturę nie można nie wspomnieć o Ojcu przedsięwzięcia, którym jest Paweł 🙂 Odpowiada tu za wszelkie kwestie techniczne, korektorskie, promocyjne i takie zwyczajne – zdroworozsądkowe. Czasem też coś napisze, a zawsze doradzi 🙂

Jeśli chcecie do mnie napisać: skrytkamagdaleny@gmail.com