Podsumowanie miesiąca na blogu

Redakcja

2 stycznia, 2024
Każdy miesiąc obfituje w nowe wydarzenia kulturalne zarówno w kraju, jak i na świecie. Warto więc wykonać podsumowanie miesiąca na blogu, by z biegiem czasu nie umknęły nam najważniejsze wydarzenia. Lipiec 2022 obfitował w bardzo ciekawe wydarzenia. Które książki, utwory muzyczne czy filmy możemy uznać za najbardziej znaczące? Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska.

Książki miesiąca – lipiec 2022

Podsumowanie miesiąca na blogu musi obfitować w książki. Jedną z ciekawszych pozycji jest „Niektórzy wolą życie po grecku” Sue Roberts. To książka, która opowiada o radości życia oraz o słonecznej, letniej przygodzie. Zostawienie w tyle pracy i zdradzającego partnera to najlepsze, co mogła zrobić w swoim życiu Anna. Niezwykle ważną pozycją literacką w lipcu 2022 roku jest „Maria Skłodowska-Curie i potęga marzeń” autorstwa Susanna Leonard. Historia jednej z najbardziej popularnych kobiety w dziejach historii rozpoczyna się od jej życia jako małej dziewczynki, siostry, żony i matki.

Filmy miesiąca – lipiec 2022

Podsumowanie miesiąca na blogu zawiera także najważniejsze filmy. Dla dzieci i najmłodszych widzów z całą pewnością wyczekiwaną pozycją były „Minionki: Wejście Gru”. Bardzo lekką komedią romantyczną w lipcu jest film „Cześć, żegnaj i wszystko pomiędzy”, który jest dobrym wyborem na przyjemne kino we dwoje. Komedia „Powodzenia, Leo Grande” pozwala nam w lipcu na oderwanie od trosk dnia codziennego i dużą dozę uśmiechu.

Muzyka miesiąca – lipiec 2022

Premiery muzyczne w lipcu 2022 to cała, bogata i różnorodna kolekcja. Podsumowanie miesiąca na blogu w dziale muzyki z pewnością nie może pominąć Dody i jej nowości „Melodia Ta”. Oprócz tego nowość pojawiła się także u Michała Szczygła – „Adrenalina”. W muzyce zagranicznej również premierę miało wiele ciekawych utworów muzycznych. Z całą pewnością na szczególne wyróżnienie zasługuje Komodo x Roxie z kawałkiem „Alone”. Hitem stał się także utwór Aronchupa, Little Sis Nora & Jungle Jonsson- „California Sun”. 

Polecane: