DSC_0275

W Skrytce można znaleźć wiele zaskakujących i niespodziewanych rzeczy. Trochę magicznych, trochę tajemniczych. Czasem nieco zakurzonych, ale innych niż na sklepowych półkach w supermarketach. 

Witaj Przybyszu!

Nazywam się Magda i prowadzę bloga na którym właśnie jesteś. Miło mi niezmiernie, że tu wpadłeś! Cześć 😀

A jeśli już tu zajrzałeś, zapewne interesuje Cię o czym właściwie jest Skrytka na kulturę i czy to miejsce dla Ciebie.

Ja już teraz wiem, że tak!

Skrytka na kulturę to blog przede wszystkim o kulturze życia, życiu w kulturze, kulturze w życiu i życiu w zgodzie z kulturą. To bardzo kulturalny blog o celebracji życia!

Jeśli więc interesują Cię książki, film, seriale i teatr na pewno się u mnie odnajdziesz, bo bez nich świat byłby smutny i chyba trochę nie na miejscu.

Jeśli pasjonujesz się celebracją chwil, motywację szczęściem i szeroko rozumianym slow life również będziesz się ze mną dobrze bawić, bo od lat staram się (z coraz większym powodzeniem!) czerpać z życia garściami i skupiać się na tym, co w nim istotne.

Jeśli lubisz podróżować, to wspaniale, bo ja również i zdarza mi się o swoich wojażach pisać.

Poza tym od czasu do czasu coś mnie oburza, bulwersuje albo wzrusza i wtedy daję na blogu upust emocjom.

Ten blog to miejsce dla osób ciekawych świata, stawiających na samorozwój i życie w zgodzie ze sobą. Szukających inspiracji do prowadzenia ciekawego, pełnego i dobrego życia. Ceniących prawdziwe kulturalne emocje! 

Znajdziesz mnie też na:

facebook instagram google+

Kontakt: skrytkamagdaleny@gmail.com

  • Trochę jakbym o sobie czytała ;). Imię się zgadza, hedonizm (książki! jedzenie! podróże!) Jak fajnie, że na Ciebie trafiłam poprzez wyzwanie Uli ;)… Buziak!

  • Mo So

    Cudowne miejsce, takiego szukałam. Czytam podobne ksiązki, żyję podbnie … już się zadomawiam 🙂 Pozdrawiam serdecznie

  • Widzę, że lubujesz się w militariach.

    • Rozumiem, że chodzi Ci o okładki Brandona Sandersona w tle? 😉

      • Nie, bardziej o „sklepowe pułki”. Nie bardzo mogę sobie wyobrazić cały pułk w jednym sklepie. Kompania, góra batalion. Ale pułk? Niewykonalne…