Chwile ulotne #7

Mój zimowo-wczesnowiosenny lifestyle wygląda raczej mało reprezentacyjnie. W sumie, gdybym chciała zaserwować Wam zestaw zdjęć z lutego, marca i połowy kwietnia, to oglądalibyście książki i Syna Ssaka w najróżniejszych konfiguracjach. Zero podróży, zero wycieczek, niewiele przygód, poza tymi knajpiano-towarzyskimi. A ponieważ zazwyczaj piję piwo, a nie drinki z palemką, więc… cóż… sami rozumiecie 😀 Za to, kiedy przychodzi wiosna i robi się naprawdę ciepło, dostaję wielkiego przyspieszenia, a moje życie nabiera barw – dosłownie i w przenośni. Nagle się okazuje, że mam całe tony ładnych zdjęć. I nareszcie można opublikować nowe Chwile ulotneOto więc jest – moja codzienność w zdjęciach. Dziecko, kot, książki i inne takie. Kto ciekawy co słychać u Syna Ssaka-Gryzaka (dojrzewa… ma już cztery zęby…), co ostatnio robiłam i co mnie zachwyciło – zapraszam!

Europejskie Centrum Solidarności

DSC_0144

O samym ECS pisałam już kiedyś i być może niedługo znów pojawi się wpis o tym miejscu. Teraz natomiast melduję, że byliśmy całą trójką, bardzo nam się podobało, ale Hubertowi to najbardziej 😀

kolaż_ecs

ZOO

DSC_0437 (1)

Dziecko sprawia, że odkrywamy świat na nowo 🙂 Dzięki Hubertowi odwiedziliśmy przepiękne, wiosenne i zielone oliwskie ZOO. My mieliśmy przemiły spacer, a Syn Ssak-Gryzak zachwycał się małpami. Chociaż i tak największe wrażenie zrobiły na nim… słonie!

kolaż_zoo_1

kolaż_zoo_2

DSC_0469

Zły w Teatrze Muzycznym w Gdyni

Duuużo czasu minęło od ostatniej wizyty w teatrze. Jakoś tak się nie składało, ale na szczęście Paweł zrobił mi cudowną niespodziankę i zabrał mnie na musical Zły do Teatru Muzycznego w Gdyni. O samym przedstawieniu napiszę Wam już niedługo w osobnym poście. Teraz natomiast chciałabym pozachwycać się… parkingiem 😉 Dawno nic mnie tak pozytywnie nie zaskoczyło, jak murale na parkingu Gdyńskiej Szkoły Filmowej. Cudo!

parking_filmówki_kolaż

Syn Ssak-Gryzak (co ma już 4! zęby)

DSC_0384

Cały czas muszę się szczypać w rękę i przypominać sobie, że to nie jest sen! Moje dziecko ma już prawie rok. Rok! Jeszcze tylko dwa tygodnie z małym hakiem! Jak, kiedy? Gdzie moja dzidzia? Gdzie mój Ssaczek-Ulewaczek? Teraz mam w domu małego chłopca! No i przede wszystkim – żaden z niego Ssak! Ma cztery poważne, dorosłe zęby (czwarty wyszedł wczoraj!), jeść chce tylko sam, najlepiej rączkami i duże kawałki. Jak? Kiedy?

kolaż_Hubercio_1

kolaż_Hubercio_2

20160510_154709

I proponuję zakończyć wreszcie te beproduktywne dyskusje pt „do kogo jest podobny”. Chyba nie ma już wątpliwości, że do mnie!

I proponuję zakończyć wreszcie te beproduktywne dyskusje pt "do kogo jest podobny". Chyba nie ma już wątpliwości, że do mnie!

Książki

Ostatnie miesiące były (jak zwykle zresztą, sami wiecie) mocno zaczytane! Cudnych lektur było dużo. Wybrałam z moich instagramowych zdjęć, te najciekawsze i najpopularniejsze 🙂

kolaż_książki_insta

kolaż_książki_instagram_2

Wiosna!

Ostatnio znów wpadłam w szał robienia zdjęć przyrody. Lecz sami przyznajcie – jak tu się nie zachwycać? No jak? Świat jest teraz w swojej najpiękniejszej fazie, a ja się tylko rozglądam dookoła, przecieram oczy i nie wierzę, że może być aż tak cudownie <3

kolaż_wiosna_1

IMG_20160512_181433

A. No i oczywiście moją codzienność i książki, które czytam możecie śledzić na Instagramie! Zapraszam do obserwowania! Na Insta jest fajnie!

  • Byłam w Europejskim Centrum Solidarności w zeszłym roku i przyznam, że zrobiło na mnie bardzo dobre wrażenie. Wystawy były na prawdę ciekawe, wszystko na wysokim poziomie. Zaczynamy dorównywać innym krajom europejskim pod tym względem.

    O matko, jaki cudowny mały wielbłąd! Nigdy nie widziałam takiego maleństwa na żywo.

    A tak w ogóle to podobają mi się Twoje zdjęcia 🙂

    • Dziękuję bardzo 🙂 ECS jest naprawdę ciekawie zrealizowane. A wielbłąd był niesamowity. W ogóle mieliśmy szczęście, bo na wiosnę rodzi się dużo małych zwierzątek 🙂 Duże wrażenie zrobiła też na nas mała małpka <3

  • Rudy Andrzej

    Ale piękny ten Twój Mały Ssaczek – to już całkiem duży chłopczyk 🙂

%d bloggers like this: