A może by tak w grudniu… trochę zwolnić?

DSC_0822

Tak troszeczkę. Nie jakoś bardzo. Tak akurat. Tak, by poczuć te magiczne wibracje.

Może jest jeszcze za wcześnie na podsumowania i wnioski, ale jednak w myślach oceniam już rok 2015. Jaki był, ile mi dał, ile mnie nauczył. A jeśli czytacie czasem mojego bloga, to wiecie już na pewno, że był przełomowy. Rok 2015 zmienił wszystko. Na świecie pojawił się Lord Ssakolion Pandemoniusz.

Wielu rzeczy się dzięki niemu nauczyłam, ale chyba najważniejszą jest umiejętność chwytania chwil. Nie marnowania czasu. Oddychania pełną piersią. Braku pośpiechu. Wiem już też, że nie wyobrażam sobie życia bez pracy zawodowej, nie wyobrażam sobie też życia bez mojego syna. Szukam złotego środka.

Dlatego też przyszły rok również będzie rewolucyjny, zmiany pukają do drzwi coraz wyraźniej. Trochę się ich boję, ale przecież trzeba iść do przodu, prawda? 😀

Ale póki co siedzę sobie pod ciepłym kocykiem, słucham świątecznych piosenek, piję ukochaną kawę z ukochanego kubka i patrzę jak palą się świeczki. I piszę do Was te słowa.

Święta_2

Bo czasem warto zwolnić, zatrzymać się. Nie pędzić, nie gnać. Cieszyć się magicznym momentem, kiedy jesteśmy wszyscy razem, kiedy mój syn się do mnie śmieje. Kiedy na dworze jest ciemno i zimno, a w domu ciepło i jasno. Kiedy mogę pracować z własnej kanapy. Kiedy nie muszę się nigdzie spieszyć.

Niech grudzień będzie pełny:

długich wieczorów

szalonego zaczytania

pieczenia pierniczków

miłości

słodkości

radości

bliskości <3

Święta_3

Niech to będą cudowne święta, niech to będzie naprawdę magiczny grudzień. Ciepły, świąteczny, zaczytany, rodzinny. Niech ten piękny rok pięknie się zakończy. Bo do Bożego Narodzenia zostały tylko dwa tygodnie! Wiedzieliście o tym? 😀

  • Tak niewiele już zostało tego roku, trzeba się na chwilę zatrzymać i spojrzeć z dystansem na to co w nim osiągnęliśmy i okazać wdzięczność za możliwość przeżycia tych wszystkich pięknych chwil. Dla mnie 2015 był bardzo dynamiczny, 2016 zapowiada się podobnie. Nie mogę się już doczekać spisania tego wszystkiego :))) Odpoczywaj Kochana!

  • Nie za wcześnie na życzenia bożonarodzeniowe? 🙂 Wzajemności 😉

%d bloggers like this: