Motywacyjny poniedziałek: 4 cytaty na dobry początek tygodnia

CYTATY ZE SKRYTKI-5

Dziś przychodzę do Was z ogromną porcją motywacji. Cytatowej motywacji. Oto fragmenty książek i wypowiedzi różnych mądrych ludzi, które pomogą Wam ruszyć do przodu! Enjoy!

Moc cytatu jest ogromna. Naprawdę. Wydaje się, że większość z nich nie wnosi do naszego życia nic nowego, często powtarzają oczywiste prawdy i trącą banałem. Ale… jednak… takie proste, krótkie zdanie, podsumowująca myśl, złota sentencja potrafi uderzyć prosto w twarz i dać kopa do działania. Niektóre z nich towarzyszą nam przez całe życie. Ja sama prowadzę swój tajny kajecik z ulubionymi zdaniami z czytanych książek, ale lubię też gromadzić wypowiedzi znanych ludzi sukcesu, mędrców i filozofów. Dzięki temu, zawsze kiedy mam spadek nastroju, tracę wiarę w siebie i świat, sięgam do tych złotych myśli i robi mi się lepiej. Od razu.

Dlatego też w ramach Motywacyjnego Poniedziałku postanowiłam co jakiś czas częstować Was kilkoma cytatami. Motywacyjnymi cytatami. Bo one często bardziej pomagają w ogarnięciu się i zabraniu do działania, niż długie wykłady czy całe książki. Dziś serwuję Wam Benjamina Franklina (razy 2!), Henry’ego Forda i Karen Blixen 😀

Benjamin Franklin2bold

Benjamin Franklin1bold

KarenBlixen_bold-2

KarenBlixen_bold


 A Wy? Wierzycie w moc cytatów? Macie swoje ulubione, które dają Wam kopniaka do działania? A może to w ogóle na Was nie działa?

  • Uwielbiam motywacyjne cytaty. Planuję sobie zrobić tablice motywacyjną ze zbiorem tych najciekawszych.

    • Tablica to świetny pomysł! Może też sobie kiedyś taką powieszę 😀

  • ciekawy wybór na dzisiaj! 🙂

  • Świetne cytaty, szczególnie Henrego Forda.:)

  • Benjamin Franklin – genialny cytat! na dziś, jutro i na całe życie.

  • Myślę, że te cytaty są uniwersalne, nie tylko na poniedziałek, ale na cały tydzień! 🙂

%d bloggers like this: